Een gerenoveerde badkamer met speels karakter

Hoe creëer je een speels effect in een gerenoveerde badkamer? Het was één van de vragen die de familie Heirman ons stelde. Wel, zo:
De tegel op zijn kop
In de douche wordt keramiek met een verticaal geplaatste tegel gecombineerd. Het eindresultaat oogt creatief en tegelijk ook strak.
Bijzonder kraanwerk
De kranen in de badkamer hebben een design look en geven een frisse touch aan de badkamer. Het badkamermeubel zelf is vrij groot, waardoor dit kraanwerk hier helemaal tot zijn recht komt.
Douchewand in twee kleuren
Vlak achter de douche staat het toilet. Om voldoende privacy te genieten, staat er een getinte glaswand tussen de douche en het toilet. Het geeft meer openheid dan een betegelde wand en tegelijk toch ook een besloten gevoel.
Denk je ook na over een nieuwe badkamer? Laat je inspireren door de foto’s hieronder en praat er met ons over.